Kom in actie!
2 Heb je getekend? Wil je ons helpen en de petitie met je vrienden en familie delen op Facebook en Instagram? Top!
3Je hebt vast het filmpje gezien over de 0-7 achterstand van de paling. Wist je dat je het ook heel gemakkelijk deelt op jouw Instagram of Facebook? Hoe meer kijkers, hoe meer power!
Deel jij het met jouw vriendenkring? De paling is je dankbaar!
4Zet je mooiste onderwaterfoto van een paling op instagram met:
#powerpaling
5Kom in actie en word vrijwilliger!
6 Meld je aan voor de nieuwsbrief, dan weet je precies hoe het met de petitie, de paling en deze campagne gaat.
7 Koop een paling t-shirt. Wil jij ook een eigen paling T-shirt? Voor maar 19,50 euro (excl. verzendkosten) is ie van jou. Beschikbaar in maat S t/m XL. Stuur een mail met je naam, adres, mobiele telefoonnummer en maat naar powerpaling@goodfish.nl
De paling zal je dankbaar zijn!
Help ons campagne voeren!
Help ons campagne voeren voor de paling. Alle materialen, zoals een campagne beeld en social media visuals vind je in de toolkit. Download hem hier!
Je eigen paling T-shirt
Wil jij ook een eigen paling T-shirt? Voor maar 19,50 euro is het van jou en het is beschikbaar in de maten XS t/m XL. Stuur een mail met je naam, adres, mobiele telefoonnummer en maat naar powerpaling@goodfish.nl en binnenkort ligt het T-shirt in je brievenbus.